کسب‌وکارهای کوچک و متوسط


کسب کارهای کوچک و متوسط

مشاورین و متخصصین امور بانکداری بانک خاورمیانه با بررسی دقیق و تسلط کامل بر بازار آماده ارائه راهکارهای منحصر به فرد و متناسب با نیازهای کسب و کارهای کوچکتر با هدف ارتقای کیفیت و تحقق اهداف مالی شما می‌باشند.

خدمات قابل ارائه در زمینه‌های مختلف امور بانکی شامل افتتاح حساب، تسهیلات، بانکداری از راه دور و ... توسط کارشناسان بانک با تمرکز ویژه بر کسب‌و‌کار مشتری ارائه می‌گردد.

خدمات بانکداری عمومی

شامل افتتاح انواع حساب‌های سپرده و جاری، صدور کارت، صندوق امانات، دستور پرداخت و حوالجات و امور مربوط به چک می‌باشد.

خدمات بانکداری سیار

بانکداری از راه دور فرصت بهره مندی از محصولات و خدمات بانکی بدون نیاز به مراجعه به شعب را فراهم می‌آورد. بانکداری از راه دور با امکان حضور نماینده بانک در محل شما موجب انجام امور بانکی در کمترین زمان با اطمینان خاطر و امنیت بالا می‌باشد.

بانکداری الکترونیک

با استفاده از سامانه‌های آنلاین بانک خاورمیانه، بسیاری از خدمات بانکی تنها یک کلیک با شما فاصله خواهند داشت.

خدمات بانکداری الکترونیکی بانک خاورمیانه علاوه بر امنیت بالا در انجام تراکنش‌ها و حفاظت اطلاعات امکان دسترسی به اطلاعات حساب در کمترین زمان و مدیریت وجوه و پرداخت‌ها را برای شما فراهم می‌نماید.

  • دسترسی به صورت‌حساب‌ها
  • پرداخت قبوض و تراکنش‌های جاری
  • ایجاد، بازبینی و یا لغو دستور پرداخت‌ها با استفاده از سیستم مدیریت وجوه نقدی

تلفنبانک

دسترسی و انجام امور بانکی از طریق تلفن

POS/ V.POS

بر اساس نوع کسب‌وکار شما کارتخوان‌ها، درگاه‌های پرداخت و پایانه‌های قابل ارائه توسط بانک خاورمیانه راهکاری امن و با کیفیت جهت دریافت و پرداخت‌های جاری و مدیریت حساب‌های مالی شما می‌باشد.

قابلیت نصب درگاه پرداخت خاورمیانه بر روی رایانه شما، قابلیت صدور فاکتور در سیستم فروشنده، اطمینان از انجام تراکنش، مدیریت حساب و خدمت رسانی بهتر به مشتریان کسب‌وکار شما را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت فراهم می‌آورد. خدمات بانکی سرویس کارتخوان و درگاه‌های پرداخت خاورمیانه موجب افزایش رضایت مشتریان کسب‌وکار شما و سهولت در پرداخت و مدیریت وجوه می‌گردد.

کارت‌های نقدی مجازی برای کسب‌و‌کارهای کوچک و متوسط

کارت‌های نقدی مجازی، امکان انجام تراکنش‌های بانکی در کمترین زمان از انواع درگاه‌ها را برای کسب‌و‌کار شما بوجود می‌آورد.

تسهیلات و ضمانت‌نامه‌های بانکی

  • رشد و گسترش کسب‌وکار شما با استفاده از ابزار، راهکارها و مشاوره متخصصین خاورمیانه در زمینه‌های:
  • مشاوره مالی و مدیریت حساب‌ها
  • سرمایه در گردش
  • ضمانت‌نامه‌های بانکی
  • تسهیلات خرید تجهیزات و مواد اولیه

بانکداری بین‌الملل

بانکداری بین‌الملل بانک خاورمیانه متمرکز بر ارائه خدمات متناسب با نیاز شرکت‌های فعال در حوزه واردات و صادرات کالا و خدمات با اهداف بشر دوستانه (نظیر غذا، دارو، تجهیزات پزشکی و محصولات کشاورزی) ، تحت نظارت بانک مرکزی ایران با رعایت قوانین بین‌المللی به فعالیت می‌پردازد. عمده خدمات و تعهدات بانکداری بین‌الملل شامل موارد زیر می‌باشد: