پیام مدیرعامل


پیام مدیرعامل

با یاری پروردگار یکتا و قدردانی از موسسان، سهامداران و مشتریان گرامی، موجب خرسندی اینجانب است که پس از چندین سال فعالیت در صنعت بانکداری در داخل و خارج از کشور، در این برهه زمانی افتخار حضور و خدمتگزاری در بانک خاورمیانه را دارم. این بانک براساس بررسی ویژگی‌های محیط کسب‌وکار کشور و منطقه و نگاه کارشناسانه به نیازهای اختصاصی فعالان اقتصادی به خدمات جدید و به روز بانکی تاسیس شده است. ما ضمن پایبندی به اخلاق حرفه‌ای تلاش داریم همواره ضمن حفظ منافع مشتریان، کارکنان و سهامداران، منافع سایر ذینفعان از جمله سازمان‌ها و بنگاه‌های دولتی و خصوصی و منافع عمومی کشور و شهروندان را مورد توجه قرار دهیم.
در این مسیر پشتوانه اصلی ما سرمایه انسانی نخبه و جوان، مدیران مجرب و خوشنام نظام بانکی و بهره‌گیری از فناوری‌های روز است. بر اساس چشم انداز بانک که تبدیل شدن به یک بانک خوشنام منطقه‌ای است؛ تلاش ما از یک سو ارائه‌ خدماتی همه‌جانبه و برتر به مشتریان و از سوی دیگر مدیریت بهینه‌ دارایی‌ها است.
امیدوارم در سایه توجه خداوند و همراهی تمامی علاقه‌مندان در تعالی فعالیت‌های اقتصادی کشور توفیق داشته باشیم. در راستای این ماموریت و اهداف تعریف شده، پیش‌بینی می‌کنیم دستاوردهای جدیدی را به شبکه بانکی معرفی کنیم و الگویی موفق از بانکداری نوین باشیم.

پرویز عقیلی کرمانی
مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره