شرکت بیمه زندگی خاورمیانه


بیمه زندگی

اولین شرکت تخصصی بیمه‌های زندگی در ایران

شرکت بیمه زندگی خاورمیانه (سهامی عام) توسط گروهی از مدیران عالی رتبه صنعت بیمه و بانک، صاحبان صنایع و خبرگان سرمایه‌گذاری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۷ به شماره ثبت ۵۰۳۱۴۸ و بر اساس قانون تاسیس موسسات بیمه غیردولتی طی مجوز شماره ۶۴۰۳۱/۱۰۰/۹۵ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با سرمایه ۱۲۰۰ میلیارد ریال در عرصه بیمه کشور فعالیت خود را آغاز نمود. شرکت بیمه زندگی خاورمیانه اولین شرکت تخصصی ارائه‌دهنده بیمه‌های زندگی در ایران است که بر پایه روزآمدترین روش‌های مدیریت ریسک، هوش تجاری و فناوری اطلاعات به نوآوری و خلق محصولات جدید بیمه‌ای می‌پردازد.

ارائه طرح‌های مدرن در بیمه‌های زندگی

شرکت بیمه زندگی خاورمیانه با گسترش و غنی‌سازی محصولات بیمه‌ای، ایجاد زیرساخت‌های لازم، بازاریابی و فروش محصولات بیمه‌ای، هم‌تراز با شرکت‌های بین‌المللی بیمه زندگی، فصلی جدید در حوزه خدمات بیمه زندگی کشور گشوده و برای حضور فعال در عرصه فرامنطقه‌ای و بین‌المللی عزم خود را به کار بسته است.

سطح توانگری مالی

مطابق با قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سطح توانگری مالی، توانایی ایفای تعهدات شرکت بیمه در مقابل بیمه‌گذاران و صاحبان حقوق آنها را بیان می‌دارد. در انطباق با مفاد ماده ۷ «آیین‌نامه نحوه محاسبه و نظارت بر توانگری مالی موسسات بیمه» (آیین‌نامه شماره ۶۹)، مصوب شورای‌عالی بیمه، شرکت بیمه زندگی خاورمیانه در بالاترین سطح توانگری مالی (سطح ۱) قرار دارد.

چشم‌انداز

دستیابی به جایگاه نخست پیشرفته‌ترین شرکت بیمه زندگی و مستمری کشور

ماموریت

برای تحقق اهداف و انجام رسالت خود، بیمه زندگی خاورمیانه اقدامات زیر را سرلوحه کار قرار داده است:

  • عرضه انواع محصولات بیمه زندگی متناسب با قدرت خرید و نیاز واقعی مشتریان
  • تاکید و توسعه بر شیوه‌های بازاریابی نوین، فروش و خدمات مشاوره‌ای بیمه غیرحضوری در جهت رضایت‌مندی بیشتر مشتری
  • به‌کارگیری شبکه نمایندگی و استفاده از خدمات کارگزاران بیمه
  • استفاده از خلاقیت و انگیزه نیروی جوان و نخبه در کنار استفاده از دانش و تجربه افراد باسابقه در صنعت بیمه
  • کوشش برای فرهنگ‌سازی بیمه زندگی و افزایش ضریب نفوذ آن در کشور در جهت تامین آتیه و رفاه اجتماعی، کمک به رونق اقتصادی و سرمایه‌گذاری در کشور

توان فنی و تخصصی

شرکت بیمه زندگی خاورمیانه با بهره‌گیری از گنجینه علمی و تجربی مدیران و کارشناسان کار آزموده و متخصص در صنعت بیمه، آمادگی دارد، پوشش‌های بیمه‌ای مناسب و مطلوب را در انواع رشته‌های بیمه‌های زندگی ارائه نماید.

شبکه فروش

مطلوب‌ترین خدمات به بیمه‌گذاران در شرکت بیمه زندگی خاورمیانه علاوه بر واحد های صدور شرکت از طریق مدیران ارشد و فروش، نمایندگان حقیقی، حقوقی و کارگزاران نیز در سراسر کشور ارائه می‌گردد.


۰۲۱-۴۱۳۶۳۰۰۰

۰۲۱-۸۸۷۱۶۰۲۰

info[At]melico.ir

http://melico.ir

تهران، میدان آرژانتین، خیابان خالد اسلامبولی(وزرا)، خیابان هفتم، شماره ۱۰

کد پستی : 1513715511

صندوق پستی : 3464-15875