بن کارت

بن کارت


بن کارت

بن‌کارت بانک خاورمیانه

بن‌کارت، کارت پرداخت الکترونیکی است که اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند مبالغ کمک غیر نقدی را در آن شارژ و برای خرید کالا و خدمات در اختیار پرسنل سازمان و موسسات قرار دهند.

استفاده کننده از بن‌کارت می‌تواند از طریق پایانه‌های فروش و درگاه‌های پرداخت اینترنتی اقدام به خرید و یا از طریق درگاه‌های بانکی ارائه دهنده خدمات، پایانه‌های فروش، دستگاه‌های خودپرداز و یا درگاه‌های اینترنتی قبض خدمات شهری، هزینه شارژ تلفن همراه و یا اقساط را پرداخت کند. برداشت وجه نقد و یا انتقال وجه به وسیله بن کارت امکان پذیر نیست.

برای بن کارت در شرایط خاص اقدام‌های زیر انجام می‌شود:

  • مسدودی موقت/ دائمی
  • رفع مسدودی
  • صدور بن کارت المثنی
  • صدور کلمه عبور جدید
  • شارژ و تمدید مجدد بن‌کارت

امکان درخواست صدور المثنی برای بن‌کارت‌های مفقود، مخدوش و یا منقضی شده توسط متقاضی صرفا در شعبه صادر کننده وجود دارد. در صورت بروز هرگونه مشکل نظیر فقدان و یا سرقت بن‌کارت، امکان مسدود کردن آن با رعایت شرایط و ضوابط و به یکی از روش‌های مراجعه حضوری و یا تماس با شعب و یا مرکز ارتباط مشتریان برای متقاضی و استفاده کننده وجود دارد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت بن کارت

مشتریان حقیقی و حقوقی می‌توانند برای دریافت بن‌کارت با مراجعه به یکی از شعب بانک خاورمیانه و ارائه مدارک نسبت به درخواست صدور بن‌کارت اقدام نمایند. تکمیل فرم درخواست بن‌کارت توسط نماینده رسمی و یا امضاداران مجاز شرکت برای مشتریان حقوقی یا متقاضی (حقیقی) و ارائه معرفی نامه رسمی برای نماینده شرکت و احراز هویت وی الزامی است.