چاپ        ارسال به دوست

آغاز تحقیق و تفحص از عملکرد بانک‌های خصوصی در مجلس

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی طرح تحقیق و تفحص از عملکرد بانکهای خصوصی در این کمیسیون، خبر داد.

سید غنی نظری عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستورکار هفته جاری کمیسیون متبوعش، گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده اعضای کمیسیون در روز دوشنبه در نشستی با دبیر و اعضای شورای نگهبان به بررسی همکاری‌های مشترک در خصوص طرح‌ها و لوایح می پردازند و پس از آن در نشستی با مدیران ارشد بیمه های بازرگانی کشور با حضور آقای دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل بیمه مرکزی به بررسی آخرین وضعیت صنعت بیمه کشور خواهند پرداخت.

وی با اشاره به دستورکار روز سه شنبه کمیسیون اقتصادی، بیان داشت: همچنین از دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در این روز دعوت شده تا برای ارائه توضیحات پیرامون سوال ۱۴ تن از نمایندگان در کمیسیون اقتصادی حضور یابد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی ادامه داد: همچنین در روز سه شنبه اعضای کمیسیون اقتصادی به بررسی تقاضای تعدادی از نمایندگان مجلس برای ضرورت تحقیق و تفحص از عملکرد بانک‌های خصوصی می‌پردازند.

نظری با اشاره به دستور کار کارگروه های تخصصی کمیسیون اقتصادی، گفت: کارگروه بازرگانی روز چهارشنبه عصر طرح اصلاح قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری - صنعتی، مصوب ۷ شهریور سال ۱۳۷۲ را بررسی می‌کند، کمیته‌های پولی و بانکی و مالیاتی هم در روز دوشنبه طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران (اصلی- ثبت ۵۸) و طرح قانون مالیات بر عایدی سرمایه را بررسی می‌کنند.

تحلیل بازار

 


١٣:٠١ - 1399/07/01    /    شماره : ٥٩٢٥    /    تعداد نمایش : ٣٩٨