چاپ        ارسال به دوست

تعطیلی باجه عصر بانک‌های کل کشور

شورای هماهنگی بانک‌ها مصوب کرد که از شنبه مورخ ۱۰ اسفند ۹۸ به مدت یک هفته، باجه عصر بانک‌های کل کشور تعطیل و ساعت کاری روزانه استان‌های درگیر با بیماری کرونا نیز بامصوبات استانداری هماهنگ شود.

مدیران عامل عضو شورا ابتدا با ارائه گزارشی از وضعیت شعب و بیان دغدغه‌های کارکنان خود، بر لزوم به کارگیری حداکثر امکانات برای جلوگیری از شیوع این بیماری تأکید کردند.

رئیس شواری هماهنگی بانک‌ها نیز در این نشست با بیان این که کارکنان بانک‌ها در معرض انواع آسیب‌ها هستند، گفت: اکنون شعب بانک‌ها محل مراجعه عموم مردم است و از این رو باید حداکثر همکاری برای ضدعفونی کردن و جلوگیری از شیوع بیماری در شعب انجام شود.

رییس شورا از عموم مردم درخواست کرد در روز‌هایی که بیماری کرونا شایع شده است، تا حد امکان از حضور در شعب خودداری کرده و از ابزار‌های بانکداری الکترونیکی و بانکداری دیجیتال امور خود را مدیریت کنند.

مدیران عامل بانک ها، پیاده سازی روش‌های آموزشی جلوگیری از شیوع و روش‌های مقابله با بیماری کرونا در شعب از طریق انتشار بروشور و نمایش فیلم در واحد‌های بانک را مورد تأکید قرار داده و خاطرنشان کردند: نباید اجازه دهیم این بیماری، سلامتی کارکنان و مشتریان را به خطر بیندازد، بلکه باید با رعایت هشدار‌های پزشکان و مسئولان بهداشتی کشور، چالش پیش آمده را به سرعت پشت سر بگذاریم.

صداوسیما

 


١٣:٥٤ - 1398/12/07    /    شماره : ٥٠٠٥    /    تعداد نمایش : ١٠٠٦