چاپ        ارسال به دوست

زمان‌بندی و نحوه پرداخت سود سهام سال مالی ۱۴۰۰ بانک خاورمیانه

با برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه بانک خاورمیانه در تاریخ ۳۰ تیر ۱۴۰۱، سود سهام عملکرد سال مالی ۱۴۰۰ از روز دوشنبه مورخ ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ به حساب سجامی سهامداران به شرح زیر واریز می‌شود:
 
• پیرو ابلاغیه شماره ۱۲۲/۱۰۱۵۷۳ مورخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، سود سهام کلیه سهامداران (حقیقی و حقوقی) که در سامانه سجام  ثبت نام کرده‌اند از روز دوشنبه مورخ ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ از طریق شرکت سپرده‌گذاری اوراق بهادار و تسویه وجوه، به شماره حساب معرفی شده در سامانه سجام واریز می‌شود.
• از سهامداران محترم تقاضا می‌شود برای تسهیل در دریافت سود سهام خود، حداکثر تا ۸ مرداد ۱۴۰۱ با مراجعه به وب سایت www.sejam.ir نسبت به تکمیل ثبت نام در سامانه سجام اقدام نمایند.
• پرداخت سود سهامداران غیرسجامی با توجه به مدت زمان لازم برای طی فرآیند پرداخت سود توسط شرکت سپرده‌گذاری و اعلام لیست سهامداران غیر سجامی توسط آن شرکت، به شرح زیر واریز می‌شود:
• پرداخت سود سهام به سهامداران حقیقی از روز سه‌شنبه مورخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ از طریق اداره امور سهام بانک خاورمیانه و به شماره‌حساب‌های معرفی شده سهامداران انجام خواهد شد.
• پرداخت سود سهام به سهامداران حقوقی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبد گردان‌ها از روز سه‌شنبه مورخ  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ از طریق اداره امور سهام و به شماره‌حساب‌های معرفی شده سهامداران انجام خواهد شد. ارائه آگهی ثبتی و آخرین تغییرات برای سهامداران حقوقی و آگهی تاسیس مجوز فعالیت برای صندوق‌های سرمایه‌گذاری و آگهی تاسیس و مجوز فعالیت و قرارداد معتبر با سهامدار برای سبدگردان‌ها الزامی است.
• از سهامداران حقیقی، حقوقی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری  و سبدگردان‌ها درخواست می‌شود در صورتی که تاکنون اطلاعات ارتباطی و شماره حساب خود را به بانک اعلام ننموده‌اند با مراجعه به وب سایت بانک خاورمیانه به نشانی www.middleeastbank.ir  فرم مربوط به اطلاعات سهامداری را تکمیل و ضمن ارسال به شماره دورنگار ۸۸۷۲۹۸۵۱-۰۲۱ و یا به پست الکترونیکی info@middleeastbank.ir ، اصل فرم تکمیل شده را به آدرس پستی: تهران، خيابان احمد قصير (بخارست)، خيابان پنجم، شماره ۲، ساختمان مرکزی بانک خاورمیانه، طبقه همكف، اداره امور سهام، کد پستی: 1513645717 تحویل و یا ارسال نمایند.

• بانک خاورمیانه  به منظور رعایت ضوابط و مقررات حقوقی و افزایش امنیت اطلاعات و کاهش ریسک مالی سهامداران قادر به پرداخت سود سهام خارج از روال متعارف اعلامی نیست و در صورت عدم رعایت مفاد ذکر شده سود سهام به مشتریان پرداخت نخواهد شد.


١٠:٠٠ - 1401/05/02    /    شماره : ٧٧٩٩    /    تعداد نمایش : ١٤٥