چاپ        ارسال به دوست

مجمع عمومی عادی سالانه و مجمع عمومی فوق العاده بانک خاورمیانه برگزار شد

در این جلسه آقای خسرو نایبی  به عنوان رییس مجمع، آقایان مهندس منوچهر ملکیانی فرد و مهندس سید حسین  سلیمی به عنوان ناظرین مجمع و آقای علی خلیلی سادات لو به عنوان منشی، هیات رییسه مجمع را تشکیل دادند.
در خصوص عملکرد بانک در سال 1392 بانک خاورمیانه با رشد مناسب منابع و مصارف خود توانست کارنامه عملکرد مناسبي را برای سال 1392 به سهامداران عرضه نماید.
بخش اصلي سخنان آقاي دکتر پرویز عقیلی (مدیر عامل بانک) معطوف به فعالیت های زیربنایی و برنامه هاي آتي بانک در حوزه هاي مختلف بود. مدیرعامل بانک خاورمیانه با اشاره به مهمترین شاخصهای عملکرد این بانک در بازار پول کشور به تشریح دستاوردهای بانک در حوزه های جذب منابع ، اعطای تسهیلات ، توسعه خدمات نوین و خدمات بانکداری بین المللی پرداخت.
پس از قرائت گزارش هیات مدیره و تشریح صورت های مالی توسط معاون امور مالی بانک، حسابرس قانونی گزارش مربوط به بررسی صورت های مالی را به مجمع ارائه کرد و سپس هیات رییسه نسبت به تصویب مفاد دستور جلسه رای گیری نمود:
ـ تصويب صورتهاي مالي سال 1392
ـ تعيين موسسه حسابرسي بیات رایان به عنوان حسابرس مستقل و بازرس اصلي
ـ تعيين روزنامه هاي دنياي اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه هاي رسمي برای درج آگهی‌های بانک
ـ تقسيم 150 ريال سود نقدي به ازاي هر سهم
ـ تعیین پاداش اعضای هیات مدیره برای عملکرد سال مالی 1392
ـ تعیین حق حضور اعضا غیرموظف هیات مدیره برای سال مالی 1393

در ادامه جلسه مجمع عمومی فوق العاده بانک با موضوع تصویب تغییرات اساسنامه تشکیل شد و رییس مجمع ضمن تشریح تغییرات اساسی اساسنامه و الزامات شورای پول و اعتبار که در اساسنامه جدید گنجانده شده است به سوالات حاضران پاسخ گفت. سپس با انجام رای گیری، تغییرات اساسنامه با رای مثبت اکثریت آرا به تصویب رسید. سود نقدي کليه سهامدارانی که اطلاعات حساب بانکی خود را به اداره امور سهام اعلام کرده اند طی روزهای آینده به حساب ایشان واریز می گردد.

 


١٢:٢٣ - 1393/04/09    /    شماره : ٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٣٥