چاپ        ارسال به دوست

جلسه هیأت موسس بیمه‌زندگی‌خاورمیانه برگزار شد

جلسه هیأت موسس بیمه‌زندگی‌خاورمیانه روز گذشته (14 اردیبهشت 1394) از ساعت 18 الی 20 با حضور جناب آقای دکتر پرویز عقیلی کرمانی مدیرعامل محترم بانک خاورمیانه در سالن همایش‌های این بانک برگزار شد. در این جلسه از هیأت موًسس دعوت شده بود تا در مورد اقدامات صورت گرفته و مسیر تاسیس شرکت بیمه بحث و تبادل نظر صورت گیرد. 
در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر عقیلی ضمن خیرمقدم به هیأت موسس و تشکر از همراهی ایشان، تشکیل بیمه‌های زندگی تخصصی را گامی تازه در کشور برای جذب سرمایه‌ها و اشاعه فرهنگ پس‌انداز ارزیابی کردند. ایشان با اشاره به موفقیت‌های بانک خاورمیانه بر اجرای دقیق مقررات بین‌المللی از جمله بازل 3 و سالوِنسی 2  Solvency II  تاکید کردند.
بعد از سخنان ایشان جناب آقای خلیل حسن‌زاده مدیرعامل پیشنهادی شرکت بیمه‌زندگی‌خاورمیانه به تشریح دلایل تشکیل بیمه‌های زندگی تخصصی را برای حاضران برشمرد و آماری از صنعت بیمه کشور ارائه داد.
در ادامه جناب آقای محمدمهدی نیّری، قائم‌مقام بیمه‌زندگی‌خاورمیانه در گزارش مفصلی کارهای انجام شده و مسیر تشکیل شرکت را تشریح و ضمن بیان دلایل تشکیل و فرصت‌های موجود برای سرمایه‌گذاری، بر تخصصی‌شدن بیمه‌های زندگی در ایران و تفکیک آن از سایر بیمه‌ها تأکید کرد. پس از این گزارش چند تن از حاضران سوالاتی داشتند که بعد از پاسخ‌گویی به این سوالات مراسم به پایان رسید.

مدیریت ارتباطات ـ 15 اردیبهشت 94


١٣:٤٢ - 1394/02/15    /    شماره : ٢٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٣٠٠