اخبار > "بانک خاورمیانه" نقد شونده ترین نماد بورس تهران 02-08-95

اخبار > "بانک خاورمیانه" نقد شونده ترین نماد بورس تهران 02-08-95
  چاپ        ارسال به دوست

"بانک خاورمیانه" نقد شونده ترین نماد بورس تهران 02-08-95

در راستای ابلاغیه ضوابط نحوه محاسبه سهام شناور آزاد ناشران پذیرفته شده در بورس ها و بازار خارج بورس، علی بیگ زاده، رییس اداره نظارت بر ناشران بورسی، آخرین وضعیت سهام شناور پذیرفته شده در بازار سهام را اعلام کرد.
بانک خاورمیانه با درصد شناوری 83 درصدی، نقدشونده ترین سهام بورسی اعلام شده است.
همچنین کارخانه های تولیدی و صنعتی ثابت خراسان با سهام شناور 71 درصدی، دومین نمادی است که عنوان نقدشونده ترین سهام را به خود اختصاص داده است. فرآورده های نسوز آذر نیز با بیش از 69 درصد شناوری سهام، عنوان سومین نقدشونده بازار را از آن خود کرده است.
ایرکا پارت صنعت با شناوری 66 درصد و صنایع آذرآب با 65 درصد سهام شناور چهارمین و پنجمین شرکت هایی هستند که عنوان نقدشنونده ترین سهام بازار را از آن خود کرده اند.
ششمین عنوان نقدشوندگی متعلق به بانک پاسارگاد با شناوری 62 درصدی است. سرمایه گذاری توسعه آذربایجان با سهام شناور 61 درصد، هفتمین نماد نقدشونده بورس تهران تا پایان شهریور ماه سال جاری است.
صنایع جوشکاب یزد با سهام شناوری 59 درصدی و صنایع سرما آفرین ایران با سهام شناور 57 درصدی و تامین ماسه ریخته گری با سهام شناور 56 درصدی دیگر نمادهایی هستند که در فهرست 10 نماد نقدشونده بورس تهران قرار گرفته اند.
ایسنا


١٥:٠٤ - 1395/08/02    /    شماره : ١٦٩٠    /    تعداد نمایش : ٩٨٠