چاپ        ارسال به دوست

فرم اطلاعات سهامدار برای پرداخت سود سال مالی 1394

مجمع عمومی بانک خاورمیانه به منظور ارائه گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال منتهی به پایان اسفند 1394 و تصمیم‌گیری درباره تصویب صورت‌های مالی و تقسیم سود، مجمع عمومي عادي روز پنج شنبه 24 تیر ماه در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش واقع در تهران، خیابان ولی‌عصر، بالاتر از جام‌جم، نرسیده به چهارراه شهید چمران (پارک‌وی) تشكيل مي‌شود  برگزار می‌شود.

همچنین این بانک در نظر دارد همزمان نسبت به برگزاری مجمع عمومی فوق العاده به منظور تصویب افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران اقدام نماید. لذا بدین وسیله به استحضار می‌رساند در صورت تصویب افزایش سرمایه توسط مجمع مذکور سود تقسیمی مصوب توسط مجمع عمومی عادی سالانه بابت عملکرد سال مالی 1394 تا زمان اجرای افزایش سرمایه (حداکثر به مدت 4 ماه) در حساب بستانکاری سهامداران نزد بانک باقی خواهد ماند. در صورت فروش حق تقدم متعلقه در دوره پذیره نویسی سود سهام به درخواست سهامداران به حساب‌های بانکی اعلام  شده توسط آنها واریز می‌گردد.

از کلیه سهامداران محترم بانک خاورمیانه که تاکنون اطلاعات ارتباطی و شماره حساب خود را به نام اعلام نکرده‌اند، درخواست می‌شود، فرم ذیل را تکمیل و از طریق شماره نمابر 88729851 و 88727892 ارسال نمایند. ضمنا اصل فرم تکمیل شده را به نشانی پستی زیر تحویل یا ارسال نمایند:
تهران، خیابان احمد قصیر (بخارست)، نبش خیابان پنجم، پلاک 2، ساختمان بانک خاورمیانه، نیم طبقه اول، واحد امور سهام


فرم اطلاعات سهامدار برای پرداخت سود سال مالی 1394

 
 


١٠:٠٧ - 1395/04/12    /    شماره : ١٣١٥    /    تعداد نمایش : ١١٢٨