چاپ        ارسال به دوست

آخرین سناریو برای مقابله با سرویس‌های ارزش افزوده

معاون وزیر ارتباطات گفت: «پایان وَس» آخرین سناریو برای مقابله با سرویس‌های ارزش افزوده از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در صورت عدم پیروی کسب و کارها از هشدار ها وقوانین اعلام شده است.

امیر ناظمی با اشاره به برنامه وزارت ارتباطات در خصوص سرویس‌های ارزش افزوده گفت: وزارت ارتباطات اقداماتی جدی را برای مبارزه با تخلفات در بخش سرویس‌های ارزش افزوده در دستور کار قرار داد و توانست تا میزان تخلفات را کاهش دهد؛ این سرویس می‌تواند به صورت کاربردی و سالم ارائه شود اما برخی از بازیگران به دنبال کسب ثروت و کلاهبرداری هستند که وزارت ارتباطات برای مقابله با آن‌ها چندین سناریو را در دستور کار قرار داده است.

رییس سازمان فناوری اطلاعات ادامه داد: سرویس راهکاری برای مشاهده و غیرفعالسازی سرویس‌های ارزش افزوده است و از سویی دیگر این سرویس‌ها برای سیم کارت‌های جدید غیر فعال شد و هشدارهایی جدی به بازیگران این بخش و اپراتورها دادیم و آمادگی برای سایر سناریوها داریم.

وی تاکید  کرد: پایان و توقف کامل VAS در کشور آخرین سناریوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که در صورت ادامه روند  تخلفات و عدم پیروی بازیگران سرویس ارزش افزوده از قوانین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، توقف کامل سرویس‌های ارزش افزوده در دستور کار قرار خواهد گرفت.

ایبنا


١٥:٠٧ - 1398/07/07    /    شماره : ٤٦٦٨    /    تعداد نمایش : ٥٤٢